Aktualności

Luty z PGNiG Superligą Kobiet. Zobacz plan transmisji w TVP Sport 25 sty

Luty z PGNiG Superligą Kobiet. Zobacz plan transmisji w TVP Sport

25 sty 2022 10:12

4 serie meczów i 4 hitowe starcia na antenie TVP Sport – tak zapowiada się luty w PGNiG Superlidze Kobiet. Pierwsza transmisja już 3 lutego.

Kobiety

Kibice będą mogli obejrzeć 4 najciekawsze spotkania PGNiG Superligi Kobiet w lutym na kanale TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej. 

Pierwszy pojedynek stoczą zawodniczki Młynów Stoisław Koszalin, które we własnej hali podejmą beniaminka, Suzuki Koronę Handball Kielce. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek, 3 lutego o godzinie 17:15. 

Równie emocjonująco zapowiada się mecz 17. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Do walki o ligowe punkty przystąpi Suzuki Korona Handball Kielce, a przeciwnikiem kielczanek będą wicemistrzynie Polski – KPR Gminy Kobierzyce. Mecz zostanie rozegrany w piątek, 11 lutego o godzinie 20:15. 

W kolejnej serii na szklanym ekranie zobaczymy starcie dwóch czołowych drużyn ligi. KPR Gminy Kobierzyce z zmierzy się z MKS FunFloor Perłą Lublin. Drużyny staną naprzeciw siebie w piątek, 18 lutego o godzinie 18:15.  

Ostatnim transmitowanym starciem będzie klasyk PGNiG Superligi Kobiet – mecz pomiędzy MKS FunFloor Perłą Lublin a MKS Zagłębiem Lubin. Kultowa „święta wojna” zostanie rozegrana w sobotę, 26 lutego o godzinie 17:30.  

Resztę meczów rozgrywanych w PGNiG Superlidze Kobiet można zobaczyć na platformie Emocje.TV,  dostępnej w Internecie oraz aplikacji mobilnej Emocje.TV – na urządzeniach mobilnych i Smart TV.