Aktualności

Adidas nadal z Zagłębiem 1 sie

Adidas nadal z Zagłębiem

1 sie 2022 09:04

MKS Zagłębie Lubin przedłużyło umowę na dostawę sprzętu sportowego z firmą Adidas. W strojach z trzema paskami nasze oba zespoły grać będą przed kolejne dwa sezony.

Kobiety

Sprzęt sportowy dla naszego klubu dostarcza firma NO10, specjalizująca się w zaopatrywaniu klubów i akademii w profesjonalny sprzęt i odzież sportową. Skupiając się na branży teamwear, wspiera nie tylko świat piłki nożnej, ale jak widać, jest również obecna w takich dyscyplinach jak piłka ręczna.

Z nieskrywaną dumą i entuzjazmem stawia na kobiece drużyny sportowe, wspierając je w torowaniu drogi na sportowy szczyt. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Specjalistyczny asortyment oferowany przez NO10 można nabyć w stacjonarnym salonie w Miszewku k. Gdyni, w jednym z wielu sklepów partnerskich na terenie całej Polski lub w sklepie internetowym no10.pl.

-To dla nas wielkie wyróżnienie, że możemy przedłużyć umowę na kolejne lata z tak znanym klubem jak Zagłębie Lubin. Profesjonalizm, wzorowa współpraca i dobra organizacja to aspekty, które prowadzą do takich sukcesów jak zdobycie Mistrzostwa Polski w PGNiG Superlidze Kobiet. Na tak słownych i rzetelnych partnerach nam zależy, stąd nie kryjemy swojej radości. Gramy razem! - powiedział Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.