Aktualności

„Mistrzynie Polski jak z obrazka” - druga edycja konkursu 6 maj

„Mistrzynie Polski jak z obrazka” - druga edycja konkursu

6 maj 2024 09:24

Zwycięską drużynę KGHM MKS Zagłębie Lubin, może puchar albo logo drużyny? Centrum Kultury Muza już po raz drugi zaprasza dzieci i młodzież do wspólnej zabawy podczas konkursu plastycznego „Mistrzynie Polski jak z obrazka”. Na prace czeka do 17 maja. Zwycięskie obrazki wybiorą same mistrzynie, czyli lubińskie piłkarki ręczne.

Kobiety

CK Muza zaprasza do wspólnej zabawy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 lat. Zadanie jest proste – trzeba przedstawić na rysunku sukces naszej drużyny kobiecej piłki ręcznej. Może to być sama drużyna, puchar, medal albo logo. Technika jest dowolna. Zasady są dwie: praca nie może być przestrzenna i musi to być format A3.

Gotowe prace należy dostarczyć do 17 maja do Centrum Kultury Muza przy ul. Armii Krajowej 1 w Lubinie – do recepcji lub pokoju nr 20 w godz. 8.30-14, albo wysłać pocztą. Koniecznie z dopiskiem: „Mistrzynie Polski jak z obrazka”.

Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszenia i podpisane oświadczenie (załącznik nr 1), które dostępne są na stronie ckmuza.eu/category/konkursy/.

Każda praca powinna zawierać na odwrocie imię, nazwisko autora. Nieopisane prace nie będą brały udziału w konkursie.

Prace będą oceniać m.in. piłkarki ręczne z KGHM MKS Zagłębie Lubin. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 20 maja o godz. 10 podczas spotkania z drużyną mistrzyń Polski w piłce ręcznej w Centrum Kultury Muza. Nagrody zostaną wręczone zwycięzcom przed ostatnim meczem sezonu: 22 maja w hali RCS w Lubinie.

Szczegóły na temat konkursu można znaleźć w regulaminie poniżej.

Regulamin Mistrzynie jak z obrazka