Wpisy

Wypowiedzi po sobotnich meczach

Przedstawiciele naszych drużyn oceniają sobotnie mecze. Przypomnijmy, iż żeńska drużyna w pierwszym meczu 1 rundy Pucharu EHF rozgromiła Metalurg Skopje 44:14, natomiast męski zespół po znakomitej drugiej połowie pokonał na wyjeździe Grupa Azoty Tarnów 35:27.

Daria Zawistowska: Cieszę się, że udało nam się tak wysoko wygrać spotkanie z mistrzyniami Macedonii. Byłyśmy doskonale przygotowane pod względem taktycznym i dzięki temu mogłyśmy przewidywać prawie każde zagranie przeciwniczek. Bardzo dobrze funkcjonowała nasza gra w obronie oraz bramkarki ,dzięki czemu mogłyśmy wyprowadzać wiele szybkich ataków, a wiadomo, że to najłatwiejszy sposób na zdobywanie bramek. Myślę, że zrealizowałyśmy większość celów, które z trenerkami omawiałyśmy przed meczem.

Daria Miłek: Bardzo cieszymy się z wygranej oraz bardzo dużego zapasu bramek przed jutrzejszym meczem. Przeciwniczki nie będą w stanie odrobić tak wielkiej straty. W dzisiejszym meczu zrealizowałyśmy założenia taktyczne, co zaprocentowało. Dla mnie jest to ważne doświadczenie i oprócz wygranej cieszę się z szansy, jaka została mi dana.

Paweł Dudkowski: Mecz z Grupa Azoty Tarnów zaczęliśmy od trafienia Wojtka Hajnosa. Do 15 minuty szliśmy bramka za bramkę. Gospodarze po naszych błędach w ataku szybko wykorzystali piłki i odskoczyli nam na 3-bramkowe prowadzenie. W drugiej połowie stanęliśmy solidnie w obronie, zmuszając przeciwnika do błędów.  Spełniliśmy wszystkie przez nas postawione założenia i wróciliśmy do domu z dorobkiem trzech punktów.