Wpisy

Wypowiedzi po meczu ze Startem

Monika Wąż, Patricia Matieli i Rafhaela Priolli podsumowują dzisiejszy wygrany (23:16) mecz wyjazdowy ze Startem Elbląg.

Monika Wąż: Zdawałyśmy sobie sprawę jakiej rangi jest mecz w Elblągu, dlatego od początku wyszłyśmy mocno skoncentrowane i wykonywałyśmy założenia przedmeczowe od pierwszych minut, czyli mocna obrona i skuteczny atak. W drugiej połowie elblążanki starały się walczyć i miały lepszy okres gry ale nie pozwoliłyśmy im się rozkręcić i to my wywozimy z trudnego terenu trzy punkty!

Patricia Matieli: Odniosłyśmy bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo. Graliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. Dobra obrona i szybkie ataki robiły różnicę na placu gry. W drugiej połowie zgubiłyśmy trochę swój rytm ale nadal kontrolowałyśmy to, co działo się na parkiecie. To był dobry mecz w naszym wykonaniu.

Rafhaela Priolli: Z nami dobre spotkanie. Od początku do końca byłyśmy skoncentrowane, a nasza gra obronna wyglądała bardzo dobrze, co utrudniało grę zespołowi z Elbląga. Dzięki udanym interwencjom Moniki Maliczkiewicz mogłyśmy wyprowadzać szybkie kontry i zdobywać łatwe bramki.