Wpisy

Wypowiedzi po meczu ze Stalą

Paweł Dudkowski i Patryk Małecki o przegranym 24:27 meczu w Mielcu.

Paweł Dudkowski: Spotkanie ze Stalą rozpoczęliśmy na wysokich obrotach. Graliśmy to, co sobie założyliśmy przed meczem i na tablicy w 10 minucie widniał wynik 7:2 dla nas. Wtedy mieliśmy przestój, wkradły się błędy i liczne kary, przez co połowa skończyła się 13:9 dla Mielca. Drugą połowę zaczęliśmy równie dobrze jak pierwszą, dochodząc Stal na remis. W końcówce meczu było bardzo dużo walki, niestety nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji i mecz zakończył się z korzyścią dla gospodarzy wynikiem.

Patryk Małecki: Po dobrym początku, kiedy wygrywaliśmy już 5:1mieliśmy kilkuminutowy przestój. W tym czasie gospodarze nas doszli, a później graliśmy większość czasu przy wyniku oscylującym wokół remisu. Do tego przez cały mecz uzbieraliśmy 28 minut kar, co utrudniało nam grę. Bardzo żałujemy przegranej, bo wierzyliśmy w zdobycie kompletu punktów i na pewno zrobimy to w meczu rewanżowym u siebie.