Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Vive

Zagraliśmy w okrojonym składzie ale z taką samą jakością – mówił po meczu MVP Vive i były zawodnik Zagłębia, Arkadiusz Moryto. Spotkanie podsumował także szkoleniowiec Miedziowych, Bartłomiej Jaszka oraz obrotowy Dawid Dawydzik.

Bartłomiej Jaszka: W pierwszej połowie graliśmy tak, jakbyśmy przestraszyli się przeciwnika. Nie uwierzyliśmy w to, że z przeciwnikiem z Kielc, który przyjechał do nas w okrojonym składzie, można gonić i starać się zabiegać przeciwnika. Nawet gdy nam się to udawało, to nie wykorzystywaliśmy stuprocentowych sytuacji, które mogliśmy i powinniśmy zakończyć bramką. Podejmowaliśmy złe decyzje i zrobiliśmy za dużo błędów własnych, co wykorzystał nasz przeciwnik.

Arkadiusz Moryto: Jeszcze niedawno grałem w Zagłębiu i miło było wrócić do Lubina. Tym bardziej się cieszę, że wygraliśmy. Graliśmy w okrojonym składzie, bo przed nami jeszcze ważne spotkanie w Lidze Mistrzów. Zagraliśmy w okrojonym składzie ale z taką samą jakością.

Dawid Dawydzik: Vive przyjechało do Lubina osłabione ale my też mamy swoje problemy kadrowe. Wydaje mi się, że w mecz weszliśmy za bardzo bojaźliwie a dodatkowo czerwona kartka trochę pokrzyżowała nam plany, co do ustawienia w obronie. Druga połowa wyglądała lepiej, graliśmy odważnie, poprawiliśmy obronę oraz bardzo dobrze funkcjonowała bramka. Teraz skupiamy się tylko i wyłącznie na meczu w Mielcu. Mamy półtora tygodnia  na przygotowania i jedziemy tam po komplet punktów.