Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Ruchem

Po wygranej 30:14 (14:8) z Ruchem Chorzów poprosiliśmy o podsumowanie spotkania nasze trzy zawodniczki. O meczu mówią: Zuzanna Ważna, Malwina Hartman i Adrianna Górna.

Zuzanna Ważna: Pierwsze minuty meczu toczyły się nie po naszej myśli, ale zaczęłyśmy szybko odrabiać wynik, który później już był dla nas szczęśliwy. Ruch, to drużyna grająca o całkiem inne cele, ale jest walczącym  zespołem przez całe 60 minut spotkania.  My musimy do takich meczów  podchodzić skoncentrowane od pierwszych minut, grać swoje i wygrywać pewnie.

Malwina Hartman: Mecz z Chorzowem był pierwszym po ponad dwutygodniowej przerwie ligowej. Na początku meczu popełnialiśmy za dużo błędów w obronie i brakowało nam konsekwencji w ataku. Po przerwie wziętej przez trenerkę sytuacja się zmieniła, z wyniku 3:7 pierwsza polowa zakończyła się 14:8 dla nas. Obrona zaczęła dobrze funkcjonować, przez co łatwiej zdobywaliśmy bramki w ataku. Cieszymy się z kompletu punktów i pozycji lidera!

Adrianna Górna: Nie zaczęliśmy tego spotkania, tak jak sobie to założyliśmy. Na szczęście w odpowiednim momencie weszliśmy na odpowiedni tor.  Dobra obrona, kontra i konsekwencja w ataku pozycyjnym – myślę, że to był klucz do sukcesu.