Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Ruchem

Malwina Hartman, Adrianna Górna i Patrycja Matieli o wygranym 32:24 meczu w Chorzowie z Ruchem.

Malwina Hartman: Mecze w Chorzowie nigdy nie należą do łatwych, o czym przekonała się już niejedna drużyna. W pierwszej połowie wypracowałyśmy sobie 10-bramkową przewagę, jednak zbyt mało konsekwencji w ataku i problem z grą jeden na jeden nie pozwoliły nam na jeszcze wyższe prowadzenie. Nie zmienia to faktu, że zanotowałyśmy pewne zwycięstwo. Dzisiaj wszystkie zawodniczki dołożyły swoją cegiełkę do wygranej i bardzo cieszymy się z trzech punktów, zdobytych na ciężkim terenie.

Adrianna Górna: Cieszy nas wynik końcowy. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, w drugiej popełniłyśmy trochę błędów własnych, jednak nie miało to wpływu na wynik spotkania.

Patrycja Matieli: Wygrana cieszy, tym bardziej, że została odniesiona na wyjeździe. Dziś kontrolowałyśmy spotkanie i każda z nas pojawiła się na parkiecie, dokładając swoje do tej wygranej, co jest ważne w kontekście kolejnych meczów w Superlidze.