Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Pogonią

Paulina Piechnik, Agata Wasiak i Agnieszka Jochymek podsumowują dzisiejszy mecz z Pogonią Szczecin (32:26).

Paulina Piechnik: Cieszymy się bardzo, że trzy punkty zostały w Lubinie. Mecz od początku był pod naszą kontrolą i nie musiałyśmy drżeć o wynik. Przełomowym momentem spotkania był początek drugiej polowy, kiedy to zdobyliśmy trzy bramki z rzędu i z sześciu bramek przewagi zrobiło się dziewięć,co podcięło szczeciniankom skrzydła.

Agata Wasiak: Wiedziałyśmy, że Pogoń po porażce z Kobierzycami w zeszłej kolejce na własnym parkiecie będzie chciała dziś udowodnić, że nadal chcą się liczyć w walce o medale. Do meczu podeszłyśmy bardzo skoncentrowane i zmobilizowane. Zrealizowałyśmy większość założeń przedmeczowych i to my od początku do końca dyktowałyśmy warunki spotkania. Dzięki dobrej obronie wyprowadziłyśmy skuteczne kontrataki. Cieszymy się, że trzy punkty zostały w Lubinie.

Agnieszka Jochymek: Mecz praktycznie od samego początku był pod naszą kontrola. Był to nasz dobry mecz w ataku pozycyjnym i w ataku szybkim. Bardzo cieszymy się z tego ważnego zwycięstwa i czekamy na kolejnego rywala.