Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Piotrkowianinem

MVP spotkania Paweł Dudkowski oraz Patryk Małecki podsumowują wygrany po rzutach karnych mecz z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Paweł Dudkowski: Początek spotkania rozpoczęliśmy nieskutecznie, przez co widniał wynik 0:2 dla Piotrkowa. Udało się nam odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Do szatni schodziliśmy z 4-bramkową przewagą. Drugą połowę rozpoczęliśmy równie nieskutecznie. Liczne błędy i niecelne rzuty pozwoliły przeciwnikowi doprowadzić do remisu. Reszta meczu toczyła się bramka za bramkę. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem po 23. W drugiej serii rzutów karnych okazaliśmy się lepsi i dwa punkty pozostały w Lubinie.

Patryk Małecki: Wiedzieliśmy, że mecz będzie ciężki i nie spodziewaliśmy się wygranej dużą ilością bramek. Choć po pierwszej połowie wygrywaliśmy różnica czterech trafień, to początek drugiej połowy w naszym wykonaniu był bardzo zły, przez co Piotrkowianin doszedł nas na remis i poczuł, ze może wywieźć z Lubina punkty. Na szczęście udało wygrać w karnych, mimo tego żałujemy straty jednego punktu.