Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Perłą

Zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin i szkoleniowiec naszej drużyny o znakomitym występie w półfinale Pucharu Polski z Perłą Lublin. Miedziowe rozgromiły rywalki 22:11!

Adrianna Górna: Postawiłyśmy twarde warunki w obronie, z czego mogłyśmy wyprowadzać skuteczne kontry i odskoczyć na kilka bramek i wtedy grało nam się lżej. Bardzo wysoką przewagę, wypracowaną już na samym początku utrzymywałyśmy przez całe spotkanie i cieszymy się z pewnej wygranej i awansu do finału Pucharu Polski.

Jovana Milojević: Weszłyśmy w mecz bardzo skoncentrowane i zagrałyśmy najlepsze, co mogłyśmy. Była twarda obrona i skuteczny atak, a przede wszystkim kapitalna postawa w bramce Moniki Maliczkiewicz. Dziękujemy kibicom, bo była znakomita atmosfera na trybunach. Nie pamiętam kiedy było tak dużo kibiców na naszym meczu. Ich doping nas poniósł do tego wspaniałego zwycięstwa i mamy nadzieję, że będą nas wspierać w rundzie finałowej, w walce o mistrza.

Bożena Karkut: Po nieudanym meczu w Lublinie musiałyśmy sporo popracować, aby wejść na ten mecz z wiarą w zwycięstwo. Cieszę się, że od pierwszych minut zrealizowałyśmy dokładnie to, co sobie założyłyśmy. Udowodniłyśmy sobie, że to była dobra droga do zwycięstwa w tym meczu. Nie spodziewałam się jednak, że ten mecz już po kilkunasty minutach będzie praktycznie rozstrzygnięty na naszą korzyść. Nie pamiętam Lublina, który zdobywa drugą bramkę w dwudziestej minucie, a cztery do przerwy. Wszystko miało swoje podłoże w naszej grze, a Monika Maliczkiewicz dosłownie zamurowała bramkę.