Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Koszalinem

Agata Wasiak, Agnieszka Jochymek i Małgorzata Trawczyńska podsumowują wygrany 26:22 (14:10) mecz z AZS Energą Koszalin.

Agata Wasiak: Pojedynek lidera tabeli z wiceliderem zawsze dostarcza dużo emocji. Było tak również tym razem. Wiedziałyśmy, że Koszalin przyjedzie tu by wygrać, jednak to my od pierwszego gwizdka postawiłyśmy twarde warunki gry i od początku do samego końca nie pozwoliłyśmy wyjść rywalkom na prowadzenie. Każda zawodniczka dołożyła dziś cegiełkę do zwycięstwa, a znakomite zawody rozegrała Klaudia Pielesz. Cieszymy się z ważnych trzech punktów i myślimy już o sobotnim spotkaniu z Kobierzycami.

Agnieszka Jochymek: Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, jak ciężkie czeka nas spotkanie i tak też było. Był to mecz walki, a o wyniku w głównej mierze zadecydowała nasza dobra gra w obronie. Na pewno na wyróżnienie zasługuje silny rzut z drugiej linii Klaudi Pielesz. Był to dla nas bardzo ważny mecz, żeby umocnić się na pozycji lidera i to nam się udało, z czego jesteśmy bardzo zadowolone. Myślami już jesteśmy przy następnym meczu, który jest juz za trzy dni.

Małgorzata Trawczyńska: Wykonywałyśmy to, co założyłyśmy sobie przed meczem. Na przygotowania do spotkania z Koszalinem nie było zbyt wiele czasu, gdyż w niedzielę grałyśmy mecz z Lublinem, ale jak widać udało się. Zrealizowałyśmy swój cel na ten mecz, czyli zwycięstwo.