Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Gwardią

Mikołaj Szymyślik i Krystian Bondzior podsumowują przegrany 20:34 mecz w Opolu z tamtejszą Gwardią.

Mikołaj Szymyślik: Od początku mecz ułożył się na korzyść gospodarzy. Przez naszą nieskuteczność w ataku i proste błędy Gwardia prowadziła wysoko. Po przerwie udało nam się zniwelować straty do czterech bramek, lecz gwardziści ponownie „odjechali” na bezpieczną przewagę, którą utrzymali do końca spotkania. My zagraliśmy bardzo słaby mecz.

Krystian Bondzior: Od samego początku meczu zawodnicy Opola przejęli inicjatywę. Bramkarz odbił kilka piłek pod rząd, z czego gospodarze mogli wypracować sobie kilkubramkową przewagę. W drugiej połowie udało nam się zniwelować straty do czterech trafień, aczkolwiek w następnych momentach meczu gospodarze powiększali przewagę i pewnie zwyciężyli na swoim terenie.