Wpisy

Wypowiedzi po meczu z Arką

Nasze zawodniczki podsumowały dzisiejsze zwycięstwo z Arką Gdynia. Wygrana 33:17 była trzecią wygraną w trzecim meczu nowego sezonu.

Małgorzata Mączka: Cały mecz to my dyktowaliśmy warunki. Dobrze zagrałyśmy w obronie, dzięki czeku rozegrałyśmy bardzo dużo kontrataków, które zamienialiśmy na bramki. Wyszłyśmy do meczu w 100% skoncentrowane i uzyskiwaliśmy przewagę już na początku.  Wiadomo – zdarzały się błędy, jednak piłka ręczna to gra błędów. Mamy nadzieje, że w najbliższym spotkaniu będzie ich mniej. Trenerka pozwoliła pograć wszystkim zawodniczkom, każdy mógł się wykazać. Bardzo się cieszę z wygranej i oby tak dalej!

Małgorzata Trawczyńska: Mecz od początku zaczęłyśmy dobrze. Mocna gra w obronie pozwoliła wyprowadzać kontry i zdobywać w ten sposób łatwe bramki. Popełniłyśmy trochę niepotrzebnych błędów, jednak wynikały one z chęci szukania rożnych rozwiązań rozegrania akcji w poszczególnych zagrywkach. Cieszę się, że trzy punkty zostają w Lubinie.

Victoria Belmas: Od początku do końca spotkania to my dyktowaliśmy warunki. Cieszymy się z dzisiejszego zwycięstwa, ale koncertujemy się już na dwumeczu Pucharu EHF z azerskim zespołem.