Wpisy

Wypowiedzi po meczu w Kwidzynie

Marcel Sroczyk, Tomasz Pietruszko i Wojciech Hajnos oceniają przegrany 23:28 mecz z pierwszej serii PGNiG Superligi z MMTS-em Kwidzyn.

Marcel Sroczyk: W dzisiejszym meczu zawiodła nasza skuteczność. Pierwsza połowa była dość wyrównana, na początku drugiej zaczęliśmy dobrze w obronie, bramkarz odbił kilka piłek, niestety nie wykorzystaliśmy tego w ataku. Doszły do tego dwuminutowe kary dla naszej drużyny, przez co większość drugiej części meczu graliśmy w osłabieniu i nie zdołaliśmy odrobić strat.

Tomasz Pietruszko: Końcowy wynik nie do końca odzwierciedla to, co działo się na parkiecie, ponieważ przez większość meczu traciliśmy do rywala 2-3 bramki i graliśmy naprawdę niezły handball. Sprawa wyniku końcowego była cały czas otwarta, jednak sporo dwuminutowych kar oraz przestrzelone sytuacje spowodowały, że to Kwidzyn schodził dziś z parkietu jako zwycięzca.

Wojciech Hajnos: Moim zdaniem zagraliśmy dobre spotkanie, nie byliśmy dziś zespołem gorszym od Kwidzyna, zabrakło nam jednak skuteczności w ataku pozycyjnym. Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej popełniliśmy zbyt dużo błędów, co spowodowało, że rywal nam odskoczył. Nie zwieszamy jednak głów i walczymy dalej. Kolejne spotkanie zagramy w Tarnowie, a ja jestem pewien, że z meczu na meczu nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej.