Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Wygrana z Argentyną. Bramka Pawła Dudkowskiego

Od wygranej udział w mistrzostwach świata juniorów zaczęła reprezentacja Polski. Biało-Czerwoni pokonali mistrza strefy Panamerykańskiej Argentynę 26:22 (13:10). Jedną z bramek dla polskiej kadry zdobył rozgrywający Zagłębia Lubin, Paweł Dudkowski.

Polacy zwycięstwo wydarli rywalom w końcówce, choć nie musieliby tego robić, gdyby nie fatalny pierwszy kwadrans drugiej połowy. Argentyńczycy z nawiązką odrobili wtedy trzybramkową stratę i w 46. minucie prowadzili nawet 17:16. W decydującym momencie ekipa Dariusza Tomaszewskiego wrzuciła jednak wyższy bieg.