Wpisy

Wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego!

Znamy je z aren sportowych. Cieszymy się, gdy wygrywają, razem z nimi przeżywamy porażki. Zwycięstwa i sukcesy dodają im skrzydeł, lecz nasze zawodniczki zgodnie uważają, że ich największym sukcesem życiowym są dzieci. Dziś w całym kraju obchodzimy Dzień Mamy. Z tej okazji życzymy wszystkim Mamom samych słonecznych dni i mnóstwa radości oraz oczywiście cierpliwości do swoich pociech. Szczególnie życzenia dla Mam, grających w piłkę ręczną. A tych w naszym klubie nie brakuje.

– Nasze dzieci, to nasi najwięksi i najwierniejsi kibice – zgodnie twierdzą szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin i mamy zarazem.

W drużynie Metraco Zagłębia Lubin obowiązki sportowca i mamy na co dzień godzą: Monika Wąż, Klaudia Pielesz, Marta Rosińska oraz Kinga Grzyb – W naszym klubie panuje rodzinna atmosfera, żadna z nas nie ma problemy, żeby wziąć dziecko na trening. Nasze pociechy są też stałymi kibicami na naszych domowych meczach ligowych i wspierają nas z całych sił – mówi Klaudia Pielesz, rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Mam nie brakuje również w sztabie szkoleniowym Miedziowej drużyny, wśród nich są pierwsza trener Bożena Karkut, asystent Renata Jakubowska oraz trener bramkarek Natasza Tsvirko.