shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Wąż: Kolejny lider pokonany!

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin mają na rozkładzie kolejnego lidera PGNiG Superligi. Tym razem wyższość miedziowych musiała uznać drużyna z Gdańska.

Lubinianki wygrały na ciężkim terenie, pokonując Łączpol 27:25. Podopieczne Bożeny Karkut prowadziły niemal przez całe spotkanie, ale nie ustrzegły się także błędów – Od początku meczu, to my prowadziłyśmy, ale trzeba przyznać, że w naszą grę wkradł się chaos, przez co popełniałyśmy proste błędy i rywalki odrobiły straty. Na szczęście szybko się otrząsnęłyśmy i dzięki skuteczności Żany i „Agenta” mogłyśmy cieszyć się ze zwycięstwa – podsumowuje Monika Wąż.

Metraco Zagłębie wygrało trzeci mecz z rzędu, w tym drugi z drużyną będąca na czele tabeli. Wcześniej miedziowe pokonały ówczesnego lideta rozgrfywek, Start Elbląg – Było to kolejne spotkanie, które kosztowało nas sporo nerwów niemal do samego końca. Mimo prowadzenia w pewnym momencie już pięcioma bramkami pozwoliłyśmy gdańszczanką dojść na jedno trafienie, ale Gosia Buklarewicz nie pozwoliła w ostatnich sekundach na wznowienie akcji Łączpolu i zdobyła bramkę, przechylając szalę zwycięstwa na naszą korzyść – relacjonuje bramkarka Zagłębia.