Wpisy

W piątek wracają do treningów

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin mają przed sobą ostatnie dni urlopu. Już w najbliższy piątek podopieczne Bożeny Karkut stawią się na pierwszych zajęciach po przerwie wakacyjnej.

Lubinianki na pierwszym treningu stawią się o godzinie 17:00 na stadionie Regionalnego Centrum Sportowego. Do czwartku, 23 lipca miedziowe trenować będą dwa razy dziennie – rano w terenie oraz na siłowni, popołudniu w hali. 24 lipca podopieczne Bożeny Karkut udadzą się na obóz przygotowawczy do Dziwnowa, gdzie przebywać będą przez tydzień.

Po powrocie znad morza lubinianki wrócą do treningów dwa razy dziennie. W dniach 8-9 sierpnia zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin wezmą udział w turnieju Baltica Summer Cup, który odbędzie się w Szczecinie. W dniach 22-23 sierpnia miedziowe będą gospodarzem międzynarodowego Memoriału im. Henryka Kruglińskiego z udziałem Pogoni Szczecin, Hypo oraz Bayeru Leverkusen.

Rozgrywki ligowe Metraco Zagłębie Lubin wznowi w sobotę 5 września. W pierwszej kolejce lubinianki zagrają z derbowym rywalem, KPR-em Jelenia Góra.