Wpisy

Turniej w Lubinie: Zagłębie gorsze od Górnika

W drugim meczu dzisiejszego dnia gospodarze zmierzyli się z Górnikiem. Górą byli zabrzanie.

Mecz rozpoczął się od szybkiego 0:3, po trzech bramkach Mariusza Jurasika. Po niespełna kwadransie miedziowym udało się doprowadzić do remisu (8:8). Na pierwsze prowadzenie w meczu lubinianie wyszli w 18. minucie, po bramce Wojciecha Gumińskiego. Do przerwy jedną bramką prowadzili zabrzanie. W drugiej połowie dużo lepiej zaprezentowali się przyjezdni, którzy wykorzystali każdy błąd podopiecznych Jerzego Szafrańca.

MKS Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze 22:31(12:13)

Zagłębie: Małecki, Wiącek, Shamrylo – Michałów 3, Stankiewicz 4, Gumiński 6, Przysiek 2, Marciniak 4, Halilbegović, Paluch, Nowakowski, Czuwara 2, Dziwiński 1.

Górnik: Kornecki, Kicki, Suchowicz – Daćko 2, Gromyko 4, Kuchczyński 5, Kubisztal, Jurasik 6, Bednarczyk, Buskov 1, Tatarincev 5, Tomczak 3, Niewrzawa 3, Twardo 2.