Wpisy

Trenerzy po meczu Zagłębie – Pogoń

Niedosyt po obu stronach był dziś wyczuwalny w wypowiedziach trenerów Zagłębia Lubin i Sandra Spa Pogoni Szczecin. Po karnych wygrało Zagłębie i to miedziowi zapisali na swoim koncie o punkt więcej od swoich rywali.

Piotr Frelek (trener Pogoni): Gratuluje zespołowi Zagłębia. W Lubinie zostanie jeden punkcik więcej. Rozmawialiśmy przed meczem, żeby uważać na kontry Zagłębia i właśnie one były dziś dla nas bardzo groźne. Pokazaliśmy charakter, a nasza gra w ostatnich meczach wygląda coraz lepiej. Nasz zespół ma się uczyć, ma się cieszyć piłką, a efekty przyjdą z czasem.

Bartłomiej Jaszka (trener Zagłębia): Cieszy zwycięstwo, ale na pewno nie styl, w jakim rozegraliśmy te zawody. Mecz w Zabrzu, choć przegrany napawał optymizmem. Dziś nie do końca nasze nastawienie było takie, jakiego byśmy oczekiwali. Uczulałem zawodników, że przyjeżdża do nas Szczecin, który jest ostatnio na fali i dzisiaj Pogoń pokazała, że łatwo punktów nie odda. Musimy jeszcze dużo pracować, szczególnie w tych końcówkach.