Wpisy

Trenerzy o meczu Zagłębie – KPR

Prezentujemy wypowiedzi trenerów po meczu Zagłębie Lubin – KPR Legionowo. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy po rzutach karnych.

Marcin Smolarczyk (trener KPR-u): Początek meczu nie układał się po naszej myśli, szczególnie w obronie. Tracąc 21 bramek do przerwy trudno później się z tego podnieść. Tym bardziej, że my liczymy na obronę, na sukces właśnie w tej formacji. Dzięki dobrej grze w ataku pozycyjnym mogliśmy trzymać dystans do Zagłębia. Pomimo różnicy sześciu bramek, zespól się nie poddał i walczył o każdą piłkę.

Bartłomiej Jaszka (trener Zagłębia): Mecz na pewno mógł się podobać kibicom, bo do samego końca nie było wiadomo jak się on zakończy. Ostatecznie zakończył się remisem. W karnych mieliśmy więcej szczęścia i wygraliśmy to spotkanie właśnie w karnych. W pierwszej połowie dobrze radziliśmy sobie w ataku pozycyjnym, funkcjonowała taktyka i zaangażowanie wszystkim zawodników. Z obrony nie do końca możemy być zadowoleni, bo straciliśmy o kilka bramek za dużo. Na pewno nad tym elementem musimy jeszcze popracować. W drugiej połowie w nasze poczynania wkradło się chyba lekkie rozluźnienie.