Wpisy

Trenerski dwugłos po meczu Metraco Zagłębie – KPR

Bożena Karkut i Edyta Majdzińska podsumowują dzisiejsze derbowe spotkanie zakończone wynikiem 28:18 dla Meraco Zagłębia.

Bożena Karkut: Wysokie zwycięstwo i można powiedzieć, że mój zespół dzisiaj od początku do końca panował na bosku. Początek spotkania był nieco nerwowy pomimo, że prowadziłyśmy. Pod koniec pierwszej połowy wypracowałyśmy sobie siedmiobramkową przewagę, co dało nam nadzieję na spokojniejszą drugą połowę i tak też było. To był kolejny nasz dobry mecz, zarówno jeśli chodzi o grę w obronie, jak i bramkę. Cieszą mnie te trzy punkty, bo to kolejna ważna zdobycz.

Edyta Majdzińska: Gratuluję przeciwnikowi bo zagrał naprawdę fajne zawody. Było to rzetelne, ładne dla oka granie Zagłębia. Jeśli chodzi o mój zespół to popełniłyśmy zbyt dużo prostych błędów. Cały czas borykamy się z problemami kadrowymi. Cieszy powrót Kingi Jakubowskiej, niestety kolejne zawodniczki są kontuzjowane. Nie mamy zbyt dużego pola do popisu jeśli chodzi i zmiany i to niestety odbija się na moim zespole.