Wpisy

Trawczyńska: Jesteśmy dobrze przygotowane

AZS Energa Koszalin będzie przeciwnikiem Metraco Zagłębia Lubin w spotkaniu rundy finałowej PGNiG Superligi Kobiet. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

– Koszalin to niewygodny rywal, co udowodnił niejednokrotnie we wcześniejszych spotkaniach. Jestem przekonana, że zawodniczki AZS-u podejdą do meczu z nami maksymalnie skoncentrowane , gdyż walczą o medal, który jest w ich zasięgu. Jednak to my jesteśmy wiceliderem rozgrywek, jesteśmy wyżej w tabeli i udowodnimy to na parkiecie – zapewnia Małgorzata Trawczyńska.

Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wygraną Miedziowych po rzutach karnych, wcześniej lubinianki na własnym parkiecie musiały uznać wyższość akademiczek. Tym razem będą miały okazję do rewanżu – To, że ostatni mecz z Koszalinem u siebie przegrałyśmy podziała na nas tylko motywująco. Jesteśmy dobrze przygotowane do tego spotkania i będziemy chciały pokazać to na parkiecie – dodaje skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.