Wpisy

Struzik: Lubimy gościć w Lubinie

Pogoń Baltica Szczecin kolejny raz brała udział w Memoriale im. Henryka Kruglińskiego. Jak przyznał szkoleniowiec trzeciej ekipy ubiegłego sezonu Pogoń chętnie przyjeżdża na turniej do Lubina.

Pogoń Baltica Szczecin zajęła trzecie miejsce podczas turnieju, wygrywając jeden mecz i notując remis. Na zakończenie Memoriału szczecinianki pokonały Hypo Wiedeń, wcześniej zremisowały z Bayerem Leverkusen i przegrały z Metraco Zagłębiem – Są to mecze towarzyskie, w których wynik nie jest sprawą pierwszorzędną. Te spotkania pokazały nad czym jeszcze musimy popracować. Ogólnie mój zespół wypadł na tym turnieju całkiem nieźle – mówi Adrian Struzik.

Szkoleniowiec Pogoni przyznał, że wraz ze swoim zespołem chętnie przyjeżdża do Lubina – Turniej w Lubinie stoi na bardzo wysokim poziomie, zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. Jak zawsze zostaliśmy bardzo mile przyjęci, spaliśmy w hotelu w znakomitych warunkach. Cóż mogę powiedzieć – lubimy tutaj gościć. Dodam także, że również chętnie zapraszamy Zagłębie do siebie. Można powiedzieć, że współpraca naszych klubów od kilku lat wygląda naprawdę wzorowo – dodaje trener Pogoni.