Wpisy

Stankiewicz: Mamy nad czym pracować

Orlen Wisła Płock wygrała dziś w Lubinie z Zagłębiem. Młoda lubińska ekipa starała się dotrzymać kroku dużo wyżej notowanym rywalom i rozegrała dobrą drugą połowę. To jednak w pierwszej części spotkania Nafciarze ustalili dalsze jego losy. Goście wygrali 29:19 (17:10).

– Pierwsze minuty były zdecydowanie po dyktando Wisły, która szybko wypracowała sobie kilkubramkową przewagę, a z biegiem czasu jeszcze ją powiększała. Chcieliśmy zagrać najlepiej jak potrafimy i zmazać plamę po meczu w Opolu, który zupełnie nam nie wyszedł. Było dziś kilka fajnych akcji, ale na pewno 10-bramkowa przegrana chwały nie przynosi. Mamy nad czym pracować. Teraz skupiamy się na następnym meczu i następnym rywalu – podsumowuje Michał Stankiewicz.

Zagłębie w 2018 roku rozegra jeszcze dwa mecze z silnymi zespołami, aspirującymi do walki o medale w obecnym sezonie – Przed nami mecze z kolejnymi zespołami z czołówki, ale i w meczu w Zabrzu i u siebie z Puławami będziemy grać na sto procent i mam nadzieję, że uda nam się w obu spotkaniach uzyskać dobry rezultat. Musimy gromadzić punkty, aby znaleźć się w ósemce i grać w fazie play-off – dodaje obrotowy Zagłębia Lubin.