shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Sobotni sparing z Gwardią

Kibice Zagłębia Lubin będą mieli okazję pierwszy raz zobaczyć „na żywo” miedziowych piłkarzy ręcznych w meczu sparingowym. Podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera w sobotę o godzinie 12:00 w hali SP 14 w Lubinie zmierzą się z Gwardią Opole.

Dla miedziowych będzie to czwarty mecz kontrolny w ramach przygotowań do nowego sezonu. W ubiegły weekend lubinianie rozegrali trzy mecze podczas prestiżowego Szczypiorno Cup, gdzie zajęli szóste miejsce. Podopieczni Bartłomieja Jaszki, który w trzecim meczu pojawił się na parkiecie zanotowali zwycięstwo z Pogonią Szczecin (28:27) i porażki z francuską Dunkierką (22:29) i trzecią siłą PGNiG Superligi, Azotami Puławy (30:36).

Dla miedziowych kolejne mecze to przede wszystkim okazja do zgrania się zespołu, do którego przed nowym sezonem dołączyło aż pięciu nowych zawodników. Nieobecny jest Paweł Dudkowski, który obecnie przebywa z kadrą na mistrzostwach świata juniorów.

Przed przyjazdem do Lubina opolanie sparowali z pierwszoligową Olimpią Medex Piekary Śląskie. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną zawodników Gwardii 36:22 (18:13).

Sobotnie spotkanie w hali SP 14 w Lubinie rozpocznie się po godzinie 12:00. Wstęp wolny.