Wpisy

Siedmiolatki na „Ręczna z Klasą”

Za nami kolejna odsłona akcji „Ręczna z Klasą”. Tym razem w hali Regionalnego Centrum Sportowego gościliśmy siedmiolatków ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Lubinie.

Dzisiejsze zajęcia prowadził Dawid Dawydzik, a pomagali mu Anderson Mollino oraz Monika Wąż, Agnieszka Jochymek i Jovana Milojević. Nie zabrakło oczywiście Krecika. Klubowa maskotka poprowadziła dla dzieci rozgrzewkę.

Przed zajęciami z wychowania fizycznego odbyło się zwiedzanie hali. Uczestnicy zobaczyli sale konferencyjną i salę VIP, korty do squasha oraz inne zakamarki obiektu. Na końcu było zwiedzanie szatni, gdzie dzieci przebrały się w stroje sportowe, po czym przyszedł czas na kulminacyjny moment – zajęcia na parkiecie.

Akcja „Ręczna z Klasą” organizowana jest w ramach akcji „Stop zwolnieniom z WF-u”. Organizatorami przedsięwzięcia są MKS Zagłębie Lubin S.A. i Regionalne Centrum Sportowe w Lubnie.

Szkoły chętne do wzięcia udziału w akcji prosimy o zgłaszanie się pod adresem: p.kulesza@zaglebie.lubin.pl oraz l.lemanik@zaglebie.lubin.