shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Semeniuk: Jedziemy po wszystko!

Odliczamy godziny do najważniejszego meczu w sezonie. W środę o godzinie 17:45 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zagrają w Gdyni z Vistalem o mistrzostwo Polski – Jedziemy do Gdyni tak naprawdę po wszystko – mówi Karolina Semeniuk.

Mecz w Gdyni pomiędzy miejscowym Vistalem, a Metraco Zagłębiem zadecyduje o tym, która z drużyn zdobędzie mistrzowski tytuł – Rzucimy na parkiet swoje zdrowie, krew, pot i łzy – mam nadzieję, że radości. W takim meczu wszystko się może wydarzyć. To, że gramy na wyjeździe według mnie nie ma większego znaczenia. Bardzo liczę na nasz zespół. Nasza drużyna jest naprawdę w bardzo dobrej formie, jesteśmy zgranym teamem i marzy nam się zwycięstwo i zdobycie mistrzostwa Polski – mówi Karolina Semeniuk.

Metraco Zagłębie Lubin ma szansę wywalczyć w tym roku podwójną koronę. Miedziowe zakończą sezon meczem z Kram Startem Elbląg, którego stawką będzie Puchar Polski – Oczywiście marzymy o dublecie, ale teraz skupiamy się wyłącznie na najbliższym spotkaniu z Vistalem Gdynia. Złoty krążek śni się wszystkim zawodniczkom uprawiającym piłkę ręczną w Polsce – zakończyła „Semena”.