Wpisy

Ruszamy po przerwie

Zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej wracają po reprezentacyjnej przerwie. KPR Ruch Chorzów będzie przeciwnikiem Metraco Zagłębia Lubin w piątej kolejce PGNiG Superligi Kobiet. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30 w hali RCS-u w Lubinie.

Lubinianki po przerwie będą chciały kontynuować znakomitą passę, jaką mają od początku sezonu. Podopieczne Bożeny Karkut idą jak burza i mają na swoim koncie cztery ligowe zwycięstwa, a także dwie wygrane w Pucharze EHF. Miedziowe są na szczycie tabeli, a po piątej kolejce zamierzają dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Ruch z pewnością nie podda się bez walki, ale to lubinianki są zdecydowanym faworytem. Niebieskie w czterech meczach punktowały tylko raz, pokonując u siebie Piotrcovię Piotrków Trybunalski. Trzeba jednak przyznać, że chorzowianki miały na rozpisce wymagających rywali, jak Koszalin, Lublin i Kobierzyce.

Metraco Zagłębie Lubin wygrało cztery mecze z rzędu przeciwko Ruchowi, ale w kwietniu 2015 roku Niebieskie sprawiły olbrzymią niespodziankę, zwyciężając w Lubinie. Powtórka tego wyniku to teraz bardzo wątpliwa sprawa.

5. kolejka PGNiG Superligi Kobiet
6.10.2018 (sobota) godz. 15:30
Metraco Zagłębie Lubin – KPR Ruch Chorzów
Hala RCS w Lubinie
Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1191