shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Rosińska: To są wciąż groźne rywalki

Po środowym meczu w Koszalinie piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin już w niedziele o godzinie 18:00 czeka szlagierowe starcie. Wicemistrzynie Polski podejmą aktualnego mistrza kraju, Vistal Gdynia.

Po ubiegłym sezonie zespół opuściło kilka zawodniczek. Najgłośniej jednak mówiło się o odejściu trenera Pawła Tetelewskiego oraz Moniki Kobylińskiej – Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Vistal został znacznie osłabiony po ostatnim sezonie. To, że radzą sobie bardzo dobrze pokazują choćby ich ostatnie wyniki. Dziewczyny z Gdyni pokazały, że potrafią walczyć i starają się grać jak najlepiej. To są wciąż groźne rywalki – mówi Marta Rosińska.

Lubinianki w nowym sezonie wygrały dwa mecze ligowe oraz dwa w pierwszej rundzie Pucharu EHF z wicemistrzem Szwajcarii LK Zug Handball – My grać potrafimy, co pokazałyśmy w ostatnich meczach. Wychodzimy na parkiet w pełni skoncentrowane i zrobimy wszystko, aby zwyciężyć w tym meczu określanego mianem szlagieru. To zupełnie zrozumiałe, bo na parkiecie zobaczymy aktualnego wicemistrza i mistrza Polski – dodaje rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/784