Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Rezerwy gromią na wyjeździe

Początek sezonu nasze męskie rezerwy mogą uznać za bardzo udany. Lubinianie wygrali dwa z trzech meczów, pokonując w trzeciej kolejce Bór Oborniki Śląskie bardzo wyraźnie.

Lubinianie od początku przeważali, prowadząc w dziesiątej minucie 6:2. Miedziowi grali znakomite zawody i z biegiem czasu powiększali swoją przewagę, która do przerwy wynosiła osiem bramek. W drugiej części spotkania podopieczni Jarosława Hipnera i Grzegorza Gowina nie zamierzali oddawać pola rywalom i doszło do prawdziwego pogromu, który ostatecznie zatrzymał się na 22. bramkach przewagi!

SPR Bór Oborniki Śląskie – MKS Zagłębie II Lubin 20:42 (11:19)

Zagłębie II: Szyjka, Pawlisz, Jarszak – Mański 6, Skiba 1, Sroczyk 4, Mieszawski 1, Kiersnowski 5, Złomek , Nowak 2, Lewandowski 4, Bondzior 5, Jasiński, Należyty 3, Mikołajczak 8, Kaźmierczak 1, Wróbel 1.