shopping-bag 0
Przedmioty: 0
Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Puchar Polski: Turniej Final Four w Lubinie

W czwartek Kolegium Ligi ZPRP poinformowało o przyznaniu prawa do organizacji turnieju Final Four Pucharu Polski piłkarek ręcznych Lubinowi.

Nowa hala w Lubinie ugości najlepsze polskie zespoły. Turniej Final Four rozegrany zostanie w dniach 11 i 12 kwietnia. Finaliści Pucharu Polski z 2014 roku zostali rozstawieni. Vistal Gdynia i KGHM Metraco Zagłębie Lubin nie mogły zatem spotkać się w półfinale.

Niewątpliwie trudne zadanie czeka Vistal Gdynia, który zmierzy się z MKS-em Selgrosem Lublin. Mistrzyń Polski zabrakło podczas ostatniego finałowego turnieju Pucharu Polski. Wówczas w ćwierćfinale zostały wyeliminowane przez Pogoń Balticę Szczecin. Vistal Gdynia to obrońca trofeum. Rywalizacja tych drużyn zapowiada się pasjonująco, przedsmakiem będzie pojedynek ligowy, który rozegrany zostanie już w najbliższy wtorek.

W drugiej parze KGHM Metraco Zagłębie Lubin zmierzy się z Pogonią Baltica Szczecin.Zespoły te dysponują bardzo podobnym potencjałem, rywalizacja o awans do finału powinna być niezwykle interesująca. Niewątpliwie jednak pierwsza para jest mocniejsza i to właśnie jej zwycięzca będzie faworytem do końcowego tryumfu.

Półfinał – 11.04.2015 r. (sobota)
MKS Selgros Lublin – Vistal Gdynia
KGHM Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Baltica Szczecin

Finał i mecz o 3. miejsce – 12.04.2015 r. (niedziela)

źródło: SportoweFakty.pl