Wpisy

Premović: To najlepsze uczucie

Podczas przerwy w rozgrywkach zawodniczki przebywały na zgrupowaniach kadr narodowych. W kadrze Polski zobaczyliśmy Agnieszkę Jochymek i Monikę Maliczkiewicz, powołanie do teamu Czarnogóry otrzymała natomiast Sanja Premović.

Zawodniczka o powołaniu do swojej reprezentacji dowiedziała się podczas pobytu w swoim rodzinnym kraju. Rozgrywająca KGHM Metraco Zagłębia Lubin nie kryje zadowolenia – Dla mnie przebywanie na zgrupowaniu kadry, to nauka czegoś nowego każdego dnia. W zespole mamy wiele świetnych zawodniczek a Dragan Adzić jest bez wątpienia jednym z najlepszych szkoleniowców na świecie. Podpatrując zawodniczek i słuchając wskazówek trenera można się naprawdę bardzo wiele nauczyć. Atmosfera podczas zgrupowania jest znakomita – mówi Sanja Premović.

Dla rozgrywającej KGHM Metraco Zagłębia Lubin powołanie do kadry narodowej to wielkie wyróżnienie – Za każdym razem, kiedy otrzymuje informacje o powołaniu do kadry jestem bardzo szczęśliwa. To najlepsze uczucie! – dodaje zawodniczka z Czarnogóry.