Wpisy

Pełna koncentracja

W 10. kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn piłkarze ręczni Zagłębia Lubin podejmować będą MMTS Kwidzyn. Spotkanie w hali RCS odbędzie się w piątek o godzinie 18:30.

Lubinianie po ostatniej kolejce odczuwają spory niedosyt. Podopieczni Bartłomieja Jaszki i Jarosława Hipnera grali z sąsiadującym w tabeli Wybrzeżem Gdańsk i pomimo tego, że kwadrans przed końcem prowadzili pięcioma bramkami, przegrali ostatecznie 25:29. Teraz przez piątkowym spotkaniem to właśnie koncentracja będzie ważnym elementem po stronie Miedziowych, którzy tracą do najbliższych rywali sześć punktów.

Kwidzynianie plasują się na piątej pozycji z dorobkiem 17 „oczek” i od początku sezonu grają solidnie. Do tej pory MMTS przegrał tylko trzy razy – z Vive, Górnikiem i Gwardią. Szczególnie porażka z opolanami była dość bolesna, bo odniesiona na własnym parkiecie.

Zagłębie w spotkaniu z MMTS-em będzie chciało przełamać złą passę meczów z tym rywalem. Na wygraną z ekipą z Kwidzyna Miedziowi czekają od ośmiu spotkań i czterech lat. Czas na wygraną!

10 kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn
MKS Zagłębie Lubin – MMTS Kwidzyn
9.11.2018 (piątek) godz. 18:30
Hala RCS w Lubinie
Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1268