Wpisy

Ostatni mecz rundy!

W środę piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają ostatni mecz pierwszej rundy PGNiG Superligi Kobiet i zarazem ostatni mecz ligowy w 2018 roku. Przeciwnikiem Miedziowych będzie Korona Handball Kielce.

Po serii zwycięstw lubinianki zeszły z parkietu pokonane w Kobierzycach. Z pierwszej przegranej w sezonie trzeba wyciągnąć wnioski i wyjść na parkiet maksymalnie skoncentrowanym w środowym meczu. Metraco Zagłębie Lubin pozostaje samodzielnym liderem rozgrywek, ale grupa pościgowa nie zamierza zwalniać tempa i depcze Miedziowym po pietach. Tym bardziej ważne będzie zwycięstwo w ostatnim meczu w tym roku.

Do Lubina zawita drużyna, która walczy o czołową szóstkę. Korona ma 12 punktów – o dwa mniej od szóstego w tabeli Startu Elbląg. Zespół z Kielc to solidna ekipa, która na pewno tanio skóry nie sprzeda. Trzeba jednak przyznać, że Korona dużo lepiej radzi sobie na własnym parkiecie, na wyjeździe wygrała tylko jeden mecz – w Kościerzynie.

Zagłębie z Koroną spotykało się do tej pory dziesięć razy. Dziewięć meczów zakończyło się wygraną Miedziowych, w jednym zespoły podzieliły się punktami.

11 kolejka PGNiG Superligi Kobiet
Metraco Zagłębie Lubin – Korona Handball Kielce
14.11.2018 godz. 18:30
hala RCS w Lubinie
Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1278