Wpisy

Orlik pokonany

Rozgrywki drugiej ligi dobiegają końca. Szczypiorniści rezerw Zagłębia Lubin zmierzyli się z Orlikiem Brzeg. Podopieczni Jarosława Hipnera i Adriana Anuszewskiego wygrali 33:30 (18:12).

Lubinianie dobrze weszli w mecz i po niespełna pięciu minutach prowadzili 4:1. Z biegiem czasu miedziowi wypracowali jeszcze większą przewagę. Po kwadransie było już 10:4. Do końca pierwszej połowy podopieczni Jarosława Hipnera i Adriana Anuszewskiego utrzymywali wysoką, bezpieczną przewagę.

W drugiej części spotkania lubinianie zbliżyli się do dziesięciu bramek przewagi. W 48. minucie na tablicy wyników 30:21. W końcówce spotkania do głosu doszli goście i zmniejszyli straty. Miedziowi wynik mieli pod kontrolą i wygrali ostatecznie różnicą trzech trafień.

MKS Zagłębie II Lubin – SKS Orlik Brzeg 33:30 (18:12)

Zagłębie II: Kaczmarek – Krażewski 2, Mieszawski, Piróg 5, Biziorek 1, Cieślak 5, Lasak 4, Dziubiński 1, Kuliński, Seroczyński 4, Głowicki 1, Górniak 5, Mikołajczak.