Wpisy

Oldboje Zagłębia najlepsi w Głogowie

Odlboje Zagłębia Lubin zanotowali kolejny sukces. Tym razem lubinianie okazali się najlepsi w turnieju, który został rozegrany w hali imienia Ryszarda Matuszaka w Głogowie.

Miedziowi w derbowym meczu pokonali ekipę gospodarzy, Chrobrego Głogów 17:15 oraz zespół z Niemiec. W finale lubinianie zmierzyli się z drużyną z Litwy. W spotkaniu z Sokołem Ejszyszki również pokazali wyższość, zwyciężając 11:8 i tym samym sięgając po tytuł najlepszej drużyny turnieju.

Turniej w Głogowie był dla nas przetarciem przed Mistrzostwami Polski Masters, które czekają nas już pod koniec maja. Zmierzyliśmy się z zespołami z Polski, Niemiec i Litwy i trzeba przyznać, że najbardziej zacięty mecz był z pierwszą drużyną gospodarzy. Pomimo tego, że wygraliśmy na pewno jest jeszcze trochę rzeczy do poprawienia przed turniejem w Lublinie, gdzie będziemy bronić mistrzostwa Polski – mówi Radosław Fabiszewski.

Skład Zagłębia: Dekiert (najlepszy bramkarz) – Kruczkowski, Stężowski, Radosław Fabiszewski, Anuszewski, Jasiński, Obrusiewicz, Szabelski, Kikut, Gowin.