Wpisy

Miedziowe zdecydowanym faworytem

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin w niedzielę o godzinie 17:00 podejmować będą zespół z Kościerzyny. Miedziowe są zdecydowanym faworytem tego starcia.

Podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej mają za sobą mecze z zespołami z czołówki. Do tej pory Metraco Zagłębie Lubin zdobyło 8 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli (nie uwzględniając walkowera za mecz z Pogonią Baltica Szczecin). Lubinianki w ostatniej kolejce przegrały w szlagierowym spotkaniu w Lublinie z MKS-em, ale pierwszą część sezonu mogą uznać za w miarę udaną. Tym bardziej, że miedziowe mają grały już z zespołami z Gdyni, Szczecina, Gdańska, Koszalina i wspomnianym MKS-em. Teraz zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin czekają mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.

W niedzielę do hali RSC-u w Lubinie zawita przedostatnia drużyna PGNiG Superligi Kobiet. UKS Kościerzyna ma na swoim koncie tylko trzy punkty i jak na razie wyrasta na jedną z drużyn, która będzie się bić o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. W ekipie rywali miedziowych jest m.in. wychowanka Zagłębia Lubin, Kamila Konofał.

8. kolejka PGNiG Superligi Kobiet

Metraco Zagłębie Lubin – UKS PCM Kościerzyna

30.10.2016 (niedziela)

Godz. 17:00

Hala RCS w Lubinie