Wpisy

Metraco Zagłębie na treningu z SMS (FOTO)

Trening dziewcząt Szkoły Mistrzostwa Sportowego prowadzony przez piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin, to dla młodych podopiecznych Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi dostęp do wiedzy w zakresie tej dyscypliny z najwyższej półki. Dodatkową atrakcją było rozegranie kilku gier wewnętrznych z seniorkami.

Na parkiecie sali gimnastycznej przy ul. KEN 17B, młode piłkarki ręczne MKS Zagłębia Lubin odbyły wyjątkowe zajęcia. Swoją wiedzę dziewczętom przekazywały zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin jak: Kinga Grzyb, Malwina Hartman, Agnieszka Jochymek, Agnieszka Kuźmicka czy Zuzanna Ważna. Oczywiście na treningu nie mogło zabraknąć szkoleniowiec Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej, a także fizjoterapeuty Rafała Gąseckiego.

Po solidnej rozgrzewce, podopieczne Elżbiety Szczepaniak i Beaty Miazgi rozegrały kilka spotkań. W mieszanych drużynach swoje umiejętności prezentowały także seniorki z Metraco Zagłębia Lubin. Wyzwaniem było rzucenie bramki Monice Maliczkiewicz czy Agnieszce Kuźmickiej, ale to dodatkowa motywacja do wykazania się przed profesjonalnymi zawodniczkami.

– Myślę, że to bardzo fajne doświadczenie. Możemy się sporo nauczyć, spytać o wskazówki i dziewczyny mogą nam podpowiedzieć, co robić lepiej. Z każdego treningu można wyciągnąć coś pozytywnego, taki tryb samodoskonalenia – mówi Olga Lewandowska, Szkoła Mistrzostwa Sportowego MKS Zagłębia Lubin.

źródło: lubin.pl/Fot. Mariusz Babicz