Wpisy

Metarco Zagłębie Lubin zgarnęło pełną pulę!

Nie milkną echa plebiscytu portalu e-legnickie.pl na najlepszych i najpopularniejszych w sporcie w Zagłębiu Miedziowym w roku 2017. Imprezę zdominowało Metraco Zagłębie Lubin. Przedstawiciele miedziowego klubu wygrywali aż w czterech kategoriach!

Najlepszą zawodniczką roku w Zagłębiu Miedziowym uznano szczypiornistkę Metraco Zagłębia Lubin Kingę Grzyb, natomiast najlepszą trenerką została również reprezentująca Metraco Zagłębie Lubin Bożena Karkut. Działaczem roku został prezes naszego klubu, Witold Kulesza. Wśród samorządowych przyjaciół sportu Zagłębia Miedziowego znalazł się między innymi Starosta Lubiński, Adam Myrda.

Sportową osobowością roku została Kaja Załęczna – Tytuł Sportowej Osobowości Roku 2017 otrzymany podczas Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego to dla mnie ogromne zaskoczenie, ale również potwierdzenie, że to co robię w życiu ma sens. Udało mi się płynnie przejść z roli zawodniczki, do roli trenera dzieci w mojej akademii, do której dzieci tak chętnie uczęszczają, a mi sprawia to ogromną radość i satysfakcję. Cieszę się ogromnie, że moja praca została doceniona przez tak zacne grono. Muszę przyznać, że organizacja balu była znakomita i wszyscy bawiliśmy się świetnie, ale nie mogło być inaczej, bo organizował go nasz były trener Zbigniew Rutka i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Chciałabym pogratulować wszystkim nagrodzonym, w szczególności : Kindze Grzyb, Bożenie Karkut i Witoldowi Kuleszy, którzy otrzymali najważniejsze trofea.

NAGRODZENI

NAJLEPSZY ZAWODNIK ROKU 2017:
Kinga Grzyb (piłka ręczna, Metraco Zagłębie Lubin)

NAJLEPSZY TRENER ROKU 2017:
Bożena Karkut (piłka ręczna, Metraco Zagłębie Lubin)

Sportowa osobowość roku: Kaja Załęczna

Sportowy działacz roku: Witold Kulesza