Podsumowanie: 0.00 zł
Pokaż koszyk: Zamówienie:

Wpisy

Media o meczu z Perłą Lublin

To był mecz godny szlagieru! – czytamy na oficjalnym portalu miasta www.lubin.pl. Zapraszamy Państwa na przegląd mediów po emocjonującym spotkaniu Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin.

Lubin.pl: Szlagier dla Metraco Zagłębia! Zadecydowały karne!

To był mecz godny szlagieru! Emocje towarzyszyły nam od samego początku do samego końca. Lepsza okazała się drużyna miedziowych, która wygrała po niesamowitej serii rzutów karnych. Metraco Zagłębie Lubin pokonało MKS Perłę Lublin!

Sportowefakty.wp.pl: Zwroty akcji, heroiczna walka i konkurs rzutów karnych. „Święta wojna” dla lubinianek

Imponująca seria dziewiętnastokrotnych mistrzyń Polski dobiegła końca. Metraco Zagłębie Lubin podjęło rękawicę i pokonało po emocjonującym konkursie rzutów karnych MKS Perłę Lublin. Cichą bohaterką miejscowych została Monika Wąż.

Miedziowe.pl/Radio Elka: Mączka dała zielone światło

Starcie wicelidera z liderem dostarczyło spodziewanych emocji. O wygranej piłkarek ręcznych Metraco Zagłębia z Perłą Lublin zadecydowały dopiero rzuty karne. Mecz nie był łatwy dla miejscowych, bowiem przez większość spotkania goniły wynik.

Radio Wrocław: Emocje sięgnęły zenitu! Hit dla Meraco Zagłębia!

To był mecz godny szlagieru! Emocje towarzyszyły nam od samego początku do samego końca. Po prostu na parkiecie spotkały się zespoły z Lubina i Lublina. Lepsza okazała się drużyna miedziowych, która wygrała po niesamowitej serii rzutów karnych! Metraco Zagłębie Lubin pokonało MKS Perłę Lublin. W ostatniej kolejce fazy zasadniczej bardzo dobrze spisały się także pozostałe dolnośląskie drużyny.

Radio Plus: Wielkie emocje w hicie!

W tym meczu było wszystko – emocje do ostatnich sekund, wiele zwrotów akcji, piękne bramki a także 19 rzutów karnych, które potrzebne były do wyłonienia zwycięzcy w hitowym meczu ostatniej kolejki rundy zasadniczej PGNiG Superligi piłkarek ręcznych. Metraco Zagłębie Lubin pokonało Perłę Lublin po rzutach karnych 10:9. Po 60. minutach był remis po 22.

e-legnickie.pl: Po horrorze wygrywa Zagłębie

Jeżeli ktoś nie bywa na meczach określanych jako Święta Wojna to nie wie co jest solą sportu i za co kibice kochają żeńskiego szczypiorniaka… Przez 58 minut na parkiecie w Lubinie warunki gry dyktowały zawodniczki Perły Lublin. Po kosmicznej końcówce lubinianki doprowadziły do remisu i… wygrały mecz w rzutach karnych!

mks.lublin.pl: Horror w Lubinie! Zagłębie lepsze dopiero po karnych

Za takie mecze kibice w Polsce kochają Świętą Wojnę. Starcia Metraco Zagłębia z MKS Perłą niemal zawsze dostarczają wyjątkowych emocji i tak było również w sobotni wieczór. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero po serii rzutów karnych, w których minimalnie więcej szczęścia miały gospodynie.

lubin24.blogspot.com: Wąż lepsza od Achruk. Lublin pokonany

Metraco Zagłębie Lubin pokonało MKS Perła Lublin. W 45 minucie grę zakończyła Małgorzata Buklarewicz. Po regulaminowych 60 minutach mieliśmy dwie serię rzutów karnych, w których lepsze okazało się Zagłębie Lubin. Kinga Achruk nie zdoła pokonać Moniki Wąż, ale i tak wystarczyło to do zdobycia tytułu MVP spotkania, a po stronie Zagłębia – Małgorzata Mączka.