Wpisy

Media o meczu z GTPR Gdynia

Zapraszamy Państwa na przegląd informacji po spotkaniu Metraco Zagłębie Lubin – GTPR Gdynia. Po meczu Miedziowe cieszyły się z tytułu wicemistrzyń Polski za sezon 2017/2018.

Lubin.pl: Metraco Zagłębie Lubin wicemistrzem Polski!

Na kolejkę przed zakończeniem sezonu 2017/2018 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zapewniły sobie tytuł wicemistrza Polski! Dziś w hali RCS-u Miedziowe rozbiły GTPR Gdynia 31:15 (16:19). To szesnasty medal w bogatej historii żeńskiej sekcji piłki ręcznej! Zagłębie ma na swoim koncie jeden złoty, 11 srebrnych i 4 brązowe medale. Do tego lubińskie szczypiornistki czterokrotnie sięgały po Puchar Polski.

Miedziowe.pl/Radio Elka: Lubinianki wicemistrzyniami Polski!

Na kolejkę przed zakończeniem sezonu, szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin zapewniły sobie drugie miejsce, a tym samym po raz ósmy w historii klubu zdobyły wicemistrzostwo Polski. Dzisiaj w hali Regionalnego Centrum Sportowego podopieczne Bożenby Karkut rozbiły niżej notowany zespół z Gdyni 31:15, ale oczy kibiców skierowane były dzisiaj na Karolinę Semeniuk, która kończy karierę sportową.

Sportowefakty.wp.pl: Metraco Zagłębie ze srebrnym medalem. Udane pożegnanie Karoliny Semeniuk

Metraco Zagłębie Lubin rozgromiło GTPR-em Gdynia 31:15 w meczu 31. kolejki PGNiG Superligi. Miedziowe zapewniły sobie srebrne medale mistrzostw Polski. Udany występ w ostatnim domowym meczu zanotowała Karolina Semeniuk.

Radio Plus: Zagłębie ze srebrem! 

Metraco Zagłębie Lubin rozgromiło GTPR Gdynia 31:15 i wywalczyło tytuł wicemistrza Polski w sezonie 2017/2018. Podopieczne Bożeny Karkut srebrny medal zapewniły sobie na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek.

Trojmiasto.pl: GTPR Gdynia rozbity w Lubinie. Metraco Zagłębie wicemistrzem Polski

Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wysoko przegrały na wyjeździe z Metraco Zagłębiem Lubin 15:31 (9:16). To ich najwyższa porażka w krajowych rozgrywkach w tym sezonie. Rywalki zapewniły sobie tytuł wicemistrzowski. Ekipa Marcina Markuszewskiego już po raz drugi w tej rundzie wskazała medalistę. Przypomnijmy, że 25 kwietnia po porażce u siebie z Perłą Lubin, tej drużynie oddała miano mistrza Polski.