Wpisy

Media o meczu Metraco Zagłębie – Vistal

Szlagierowe spotkanie PGNiG Superligi Kobiet zakończyło się pewną wygraną miedziowych. Metraco Zagłębie Lubin pokonało mistrza Polski Vistal Gdynia 28:21 (14:13) i awansowało na fotel lidera rozgrywek. Co o meczu pisały media?

Miedziowe.pl: MVP dla Wąż i Marić

Szlagier PGNiG Superligi szczypiornistek dla zawodniczek z Lubina. W starciu wicemistrzyń z mistrzyniami lepsze podopieczne Bożeny Karkut. Do przerwy było tylko 14:13, ale druga odsłona to już prawdziwy popis miedziowych – głównie w grze obronnej, ale i kapitalna dyspozycja w ataku Żany Marić, która zdobyła 12 bramek.

Sportowefakty.wp.pl: Mistrz Polski wraca z niczym. Szlagier dla Zagłębia!

W niedzielę wieczorem doszło w Lubinie do starcia mistrza z wicemistrzem Polski. Szlagier zakończył się zwycięstwem Metraco Zagłębia Lubin (28:21). Vistal Gdynia rozstrzelała chorwacka rozgrywająca, Żana Marić.

Lubin.pl: Szlagier dla Metraco Zagłębia!

Wicemistrz Polski ograł mistrza Polski w szlagierze 3. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Metraco Zagłębie Lubin, po bardzo dobrym meczu pokonało Vistal Gdynia 28:21 (14:13). Dzięki wygranej miedziowe zostały nowym liderem rozgrywek!

E-legnickie.pl: Miedziowe rzuciły mistrza na kolana

Wicemistrz Polski na oczach 2,5 tysięcznej widowni ograł mistrza Polski w szlagierze 3. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Metraco Zagłębie Lubin, po bardzo dobrym meczu pokonało Vistal Gdynia 28:21 (14:13) i po trzech spotkaniach ma na swoim koncie komplet dziewięciu punktów. Popis strzelecki dała dziś Żana Marić, która zdobyła 12. bramek oraz golkiperka miedziowych Monika Wąż.

lubin24.blogspot.com: Mecz godny szlagieru

Metraco Zagłębie Lubin na własnym parkiecie pokonało pokonał Vistal Gdynia i zapewniło sobie piątą wygraną w tym sezonie. MVP meczu została Monika Wąż i Żana Marić, Która to była aż 12 bramek.