Wpisy

Markuszewski: Należy pochwalić młody lubiński zespół

Walczyliśmy dziś, ale to puławianie zdobyli komplet punktów, wygrywając 36:32. Na pomeczowej konferencji prasowej grę miedziowych chwalił asystent Daniela Waszkiewicza, Zbigniew Markuszewski.

Zbigniew Markuszewski (II trener Azotów): Trener Waszkiewicz mocno uczulał naszych zawodników, że czeka nas niezwykle trudne spotkanie, ostatnie w tym roku. Spotkanie z zespołem, który jest bardzo waleczny, gra bardzo szybko. Ostatnie mecze Zagłębia właśnie to pokazały. Niestety nie byliśmy w stanie uchronić się przed ogromną ilością kontr i wznowień i z tych elementów zespół Zagłębia rzucił nam bardzo dużą ilość bramek. Należy pochwalić młody lubiński zespół, który gra bardzo walecznie i bardzo szybko.

Bartłomiej Jaszka (trener Zagłębia): Nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa. Nie uniknęliśmy prostych, wręcz juniorskich błędów. Podeszliśmy do tego meczu z szacunkiem do przeciwnika. Azoty do bardzo doświadczony zespół, ale to nasza młodość powinna pokazać na parkiecie fantazję i przede wszystkim wiarę w siebie.