Wpisy

A. Malcher: Nasza gra wygląda coraz lepiej

Pierwsze punkty w nowym sezonie będą chcieli zdobyć piłkarze ręczni Zagłębia. Lubinianie w derbach Dolnego Śląska zmierzą się z Chrobrym Głogów.

W pierwszej kolejce miedziowi zagrali w Kielcach z tamtejszym Vive. Na tle potentata ligi, naszpikowanego gwiazdami światowego formatu podopieczni Dariusza Bobrka spisali się dobrze – Mecz z Vive naprawdę fajnie nam wyszedł. Na pewno nasza gra nie wyglądała, tak jak we wcześniejszych meczach w Kielcach. Możemy być zadowoleni, że na tle tak silnych rywali zaprezentowaliśmy się przyzwoicie, co jest dobrym prognostykiem przed meczem z Chrobrym. Cieszymy się, że tak gra powoli się nam układa i wygląda coraz lepiej zarówno w obronie, jak i w ataku – mówi Adam Malcher.

Przed zawodnikami Zagłębia kolejny mecz ligowy. W Głogowie dojdzie do derbów Dolnego Śląska – Jedziemy do Głogowa po zwycięstwo, chociaż zdajemy sobie sprawę, że czeka nas trudne zadanie. Ostatnio mecze z Chrobrym kończą się naszymi zwycięstwami i mam nadzieję, że podtrzymamy tę passę – powiedział bramkarz Zagłębia.

Chrobry do meczu z Zagłębiem przystąpi z dwoma punktami na koncie. Głogowianie dość niespodziewanie wygrali na inaugurację w Szczecinie z Pogonią – Nie traktowałbym tego w kategoriach wielkiej niespodzianki. Oni pojechali do beniaminka i zrobili swoje. Nie wiem czy to Chrobry zaskoczył czy Pogoń zagrała słabe spotkanie – zastanawia się Adam.