Wpisy

KPR pokonany po raz drugi

Drugi mecz kontrolny z KPR-em Kobierzyce za nami. I tym razem lepsze okazały się Miedziowe, choć trzeba przyznać, że rywalki znów zawiesiły poprzeczkę wysoko. Spotkanie zakończyło się wynikiem 27:24 (13:11) na korzyść Metraco Zagłębia Lubin.

Rywalki w tym meczu prowadziły tylko na początku – 1:0. Później na prowadzenie wyszły lubinianki, ale ich przewaga nie była wyższa niż 1-2 bramki. Do przerwy Metraco Zagłębie Lubin wygrywało 13:11. W drugiej połowie podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej odskoczyły nieco rywalkom i mieliśmy 18:14. Do końca oglądaliśmy mecz bramka za bramkę, a po końcowej syrenie wynik brzmiał 27:24.

– Spotkanie przypominało nieco to, które rozegrałyśmy z KPR-em w Kobierzycach. Jeśli chodzi o naszą drużynę , to na pewno musimy popracować jeszcze nad defensywą, bo z tym elementem mamy czasem problem. Przed nami Memoriał Henryka Kruglińskiego i kolejne kontrolne. Ciesze się, że na nasz dzisiejszy mecz przybyła tak liczna grupa kibiców i przy okazji zapraszam w weekend na halę RCS – mówi Bożena Karkut, trener Metraco Zagłębia Lubin.

Metraco Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce 27:24 (13:11)

Metraco Zagłębie: Maliczkiewicz, Wąż, Kuźmicka – Matieli 2, Grzyb 5, Pielesz 6, Ważna 1, Górna 2, Buklarewicz 4, Hartman 1, Belmas 3, Jochymek, Wasiak, Trawczyńska 3, Priolli.