Wpisy

Komentarze po meczu Zagłębie – KPR

Metraco Zagłębie Lubin bez najmniejszych problemów pokonało na inaugurację KPR Jelenia Góra. Miedziowe wygrały derbowy pojedynek 40:21.

Lubinianki były lepsze od rywalek w każdym elemencie gry – Widać było wyższość Zagłębia i doświadczenie tej drużyny. My mamy jeszcze młody zespół, który wciąż się uczy. Dzisiaj dostałyśmy lekcję od Zagłębia. Przed nami jeszcze dużo pracy i taka lekcja na pewno się przyda. Najwięcej problemów przysporzyła nam Żana Marić, która zdobyła dziesięć bramek. Jest to naprawdę fajny wynik – mówiła na pomeczowej konferencji prasowej Alicja Łukasik, trener KPR-u Jelenia Góra.

Zespół Metraco Zagłębia z powodu kontuzji zagrał w okrojonym składzie – Co prawda mamy problemy z kontuzjami, ale też widać poważne wzmocnienie na prawej stronie. Żana zagrała naprawdę dobre zawody i mam nadzieję, że wspomoże nas w tym sezonie rzutem z drugiej linii. Dobre wejście miała także Mariola Wiertelak, która wróciła do gry po kontuzji. Pomimo nerwowej końcówki i wyniku 0:3 dziewczyny szybko się otrząsnęły – powiedziała szkoleniowiec miedziowych, Bożena Karkut.