Wpisy

Kolejny szlagier z naszym udziałem

Jeszcze do końca nie opadły emocje, związane ze „Świętą Wojną”, a przed nami kolejne szlagierowe spotkanie, bo tak trzeba nazwać starcie pierwszej z drugą drużyną PGNiG Superligi Kobiet. W środę o godzinie 18:30 Metraco Zagłębie Lubin w hali RCS podejmować będzie AZS Energę Koszalin.

Podopieczne Bożeny Karkut do tego spotkania przystąpią podbudowane wygraną w arcyważnym meczu z Perłą Lublin. Miedziowe zagrały znakomite zawody i zanotowały ósmą wygraną w sezonie, odzyskały pozycję lidera i powiększyły swoją przewagę nad zespołem z Lubelszczyzny. Była to ósma kolejna wygrana podopiecznych Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej, dzięki temu Metraco Zagłębie Lubin jest samodzielnym liderem rozgrywek, któremu po piętach depczą Akademiczki.

AZS Energa do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie, w Lublinie po rzutach karnych z Perłą. Pozostałe mecze padły łupem najbliższych rywalek Miedziowych, które do pierwszego miejsca mają tylko dwa punkty starty. Koszalinianki do Lubina przyjadą w dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce wygrały na ciężkim terenie w Szczecinie a tamtejszą Pogonią.

Kiedy grają ze sobą zespoły z Lubina i Koszalina emocji na pewno można się spodziewać. W ostatnich sześciu meczach żądna z drużyn nie wygrała więcej niż trzema bramkami, a przedostatnie spotkanie obu ekip zakończyło się serią rzutów karnych, w której lepiej poradziły sobie lubinianki.

7 kolejka PGNiG Superligi Kobiet (mecz zaległy)
Metraco Zagłębie Lubin – AZS Energa Koszalin
7.11.2018 (środa) godz. 18:30
Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1249